Nákup: Celkem v košíku:0 Kč
Podpora +420 475 600 156
Nabízíme 3D samolepky s motivem více než 230 psích plemen ve vysoké kvalitě.

Obaly na iPhone 4 a 5

Velmi originální obal na APPLE iPhone 4 a 5 je vyroben jako 3D transfer etikety, které se přímo aplikují na mobil, tzn. že etikety nejsou opatřeny vrstvou lepidla, ale mikroskopickými příchytkami, které k hladkému rovnému povrchu telefonu dokonale přilnou a zároveň jej nijak nepoškodí. Obal se skládá z jednoho zadního dílu a dvou předních, které dokonale chrání Váš telefon před poškrábáním. 3D etikety jsou přizpůsobeny funkcím telefonu, etikety jsou opatřeny otvory pro fotoaparát a tlačítka. Aplikace obalu na telefony je velmi snadná. Efektní  provedení zlepší vzhled Vašeho luxusního telefonu.

Obal na iPhone

Nabízíme 230 ras psů, které postupně doplňujeme o nové. Pro i-phone obaly můžeme použít všechny designy, které jsou požity pro kulaté etikety.
Nenašli jste zde to co jste hledali? Chybí tu Vaše oblíbená rasa psa nebo chcete na svůj telefon přímo svého pejska? Nezoufejte. Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám pokusíme vyhovět. Pro vytvoření Vašeho i-phone coveru využijte naší nabídku: Nenašli jste svého psa?