Nákup: Celkem v košíku:0 Kč
Podpora +420 475 600 156
Nabízíme 3D samolepky s motivem více než 230 psích plemen ve vysoké kvalitě.

Nenašli jste svého psa

Vyfoťte ho za 3D samolepku!

Rádi bychom Vás oslovili touto nabídkou, protože ras pejsků je mnoho a my bychom rádi měli naši nabídku co nejkompletnější. Proto touto cestou nabízíme dodání sady 3D etiket s fotkou Vašeho psa, kterou bychom poté mohli i nadále používat ke komerčním účelům.

Zároveň bychom rádi oslovili i ty, kteří nejsou chovateli výstavních, či soutěžních psů a přesto by rádi měli suvenýr se svým čtyřnohým miláčkem. Pošlete nám fotku svého psa s textem, který byste na etiketě chtěli mít (např. jméno).

Naše společnost disponuje grafickým studiem, které Vám na Přání zpracuje Vámi dodané podklady (fotografie v digitální podobě) pro výrobu vaší jedinečné etikety.

V případě, že Vás tato naše nabídka zaujala a jste ochotni nám poskytnout práva k dalšímu nakládání s fotkou Vašeho psa, tak nás prosím kontaktujte na emailu info@alldogstickers.com. Fotografie prosím posílejte v největším možném rozlišení. Minimální kvalita pro naši výrobu je fotografie 1500x2000 px s rozlišením 72 dpi, nebo 450x600 px s rozlišením 300 dpi. Pokud neznáte velikost a rozlišení anebo nevíte jak tyto údaje zjistit, tak pošlete emailem soubor fotografie s největší velikostí dat (např.: Moje Foto.jpg 838 kB), kterou byste chtěli použít pro výrobu vaší 3D etikety.